top of page
IMG_2772.jpeg

CONTALAMA

626

CONTALAMA ÜRÜNÜ - orta mukavemetli.

YOĞUN KIVAM Otomotiv , pompa ve genel bağlantı elemanlarındaki sızdırmazlık işlemlerinde Hızlı kürleşme.Kapak , vana ve pompalarda ve bağlantı elemanlarının kilitlenmesi ve sızdırmazlığının sağlanması amacıyla tasarlanmıştır. Ürün,metal yüzeyler arasında havasız kaldığında kürleşerek, şok ve titreşime bağlı gevşeme ve sızıntıları önler.

339

CONTALAMA ÜRÜNÜ - orta mukavemetli.YOĞUN KIVAM YÜKSEK SICAKLIK Otomotiv , pompa ve genel bağlantı elemanlarındaki sızdırmazlık işlemlerinde Hızlı kürleşme.Kapak , vana ve pompalarda ve bağlantı elemanlarının kilitlenmesi ve sızdırmazlığının sağlanması amacıyla tasarlanmıştır. Ürün,metal yüzeyler arasında havasız kaldığında kürleşerek, şok ve titreşime bağlı gevşeme ve sızıntıları önler

628 

CONTALAMA ÜRÜNÜ - orta mukavemetli.YOĞUN KIVAM Otomotiv , pompa ve genel bağlantı elemanlarındaki sızdırmazlık işlemlerinde Hızlı kürleşme.Kapak , vana ve pompalarda ve bağlantı elemanlarının kilitlenmesi ve sızdırmazlığının sağlanması amacıyla tasarlanmıştır. Ürün,metal yüzeyler arasında havasız kaldığında kürleşerek, şok ve titreşime bağlı gevşeme ve sızıntıları önler.

bottom of page